ms ▾

Harga API tanpa sensor telusur

Dapatkan harga API uncensored yang mengenakan caj mengikut token, bukan mengikut kerusi. Baki pra-bayar kami meliputi setiap permintaan dengan kadar per-token yang telus dan sifar langganan bulanan.

setiap 1M token

per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

Tiada langganan. Baki prabayar tidak luput.

Kalkulator harga

$0.00

Contoh harga

Memproses satu set mesej pengguna untuk bot chat roleplay

Input: 500,000 token × $0.15 = $0.075. Output: 200,000 token × $0.50 = $0.100. Jumlah kos: $0.175. Anda hanya membayar untuk apa yang diproses oleh model.

Menjalankan pembantu penulisan kreatif bentuk panjang

Input: 10,000 token × $0.15 = $0.0015. Output: 16,000 token × $0.50 = $0.008. Jumlah kos: $0.0095. Had output tinggi membolehkan penjanaan mendalam tanpa yuran tambahan.

Menangani pertanyaan sokongan teknikal dengan penggunaan alat

Input: 1,000,000 token × $0.15 = $0.15. Output: 500,000 token × $0.50 = $0.25. Jumlah kos: $0.40. Kos panggilan fungsi termasuk dalam kadar token piawai.

Kadar token bayaran mengikut penggunaan

Pricing model langsung

Setiap permintaan menelan kos tepat seperti berat token. Kami tidak lalu lalu laluan trafik anda melalui penyedia lain, jadi anda membayar kadar asas kami secara langsung. Token input berharga $0.15 per satu juta token. Token output berharga $0.50 per satu juta token. Anda boleh mengesahkan respons melalui SSE dan mengesan penggunaan dalam chunk akhir. Tiada yuran tersembunyi untuk streaming atau panggilan fungsi. Ralat dan penolakan tidak menelan kos. Kredit prabayar anda hanya menampung penggunaan sebenar. Anda tidak pernah membayar untuk masa tergendala.

Kredit prabayar dan bonus crypto

Top-up crypto dengan bonus

Tambah dana menggunakan USDT pada TRC20 atau USDC pada Base. Kami menerima jumlah bulat dari $20 hingga $500. Anda mendapat bonus 5% untuk deposit $50. Anda mendapat bonus 10% untuk deposit $100. Anda mendapat bonus 15% untuk deposit $200. Kredit anda tidak luput. Kesilapan seperti caj berganda akan dibetulkan melalui halaman Sokongan. Anda mengawal perbelanjaan dengan baki pra-bayar. Ini memastikan kos API anda boleh diramal untuk mana-mana projek.

Had laju dan kos permintaan

Had konsisten per kunci

Anda mendapat 300 permintaan setiap minit setiap kunci. Anda boleh menjalankan 8 permintaan serentak per kunci. Had badan permintaan ialah 8 MB. Setiap akaun memegang satu kunci aktif. Kunci baharu menggantikan kunci lama. Model tersebut mengendalikan tetingkap konteks 100,000 token. Output maksimum ialah 16,000 token per permintaan. Mod JSON dan panggilan alat berfungsi dengan lancar. Anda membayar untuk token, bukan untuk kerumitan struktur prompt anda.

FAQ

Berapakah harga API LLM uncensored untuk volume tinggi?

Anda membayar $0.15 bagi setiap sejuta token input dan $0.50 bagi setiap sejuta token output. Tiada tahap isipadu atau diskaun bertingkat. Anda mendapat kadar rendah yang sama tidak kira berapa banyak token yang anda proses. Ini terpakai untuk semua permintaan, termasuk penstriman dan penggunaan alat.

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Adakah ini gerbang API serasi openai?

Ya. Kami menggunakan hujung sambungan chat-completions piawai. Anda boleh menggunakan SDK rasmi OpenAI dengan mengubah base_url. ID model kami ialah 'uncensored'. Ia bukan GPT, Claude, atau Gemini. Ia adalah model berat terbuka yang dijalankan pada pelayan kami sendiri. Ia memberikan privasi langsung dan ketersediaan konsisten.

Bagaimana kredit pra-dibayar mengekalkan perbelanjaan yang boleh diramal?

Anda menambah baki dengan kriptokoin dan baki anda menampung semua penggunaan. Anda berhenti berbelanja apabila baki habis. Tiada langganan bulanan atau yuran minimum. Ralat dan penolakan adalah percuma. Model ini sesuai untuk projek dengan trafik berubah-ubah. Anda hanya membayar untuk apa yang anda gunakan.

Jana kunci API anda

Daftar, salin kunci, kemas kini URL asas. Semudah itu.