ms ▾

API Uncensored

Harga gerbang AI untuk akses API tanpa sensor

Akses ke LLM tanpa sensor melalui API LLM murah dengan tetingkap konteks 100,000 token dan tiada kad kredit diperlukan untuk kredit percubaan.

  • $0.15 bagi setiap 1M token input
  • Tetingkap konteks 100,000 token
  • Log masuk Google, kad tidak diperlukan
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

Uji dengan satu permintaan

curl https://api.aigatewaypricing.com/v1/chat/completions \
  -H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "uncensored",
    "messages": [{"role": "user", "content": "Run a 200k token test on the 70b model"}]
  }'
URL Asashttps://api.aigatewaypricing.com/v1
Modeltanpa sensor

Ciri-ciri

  1. Privasi Langsung

    Kami menjalankan pelayan kami sendiri supaya prompt tidak digunakan untuk melatih model lain.

  2. Serasi OpenAI

    Gunakan SDK rasmi dengan URL asas kami dan endpoint chat-completions piawai.

  3. Sokongan Penstriman

    Dapatkan penggunaan token dan kandungan masa nyata melalui SSE dengan parameter piawai.

  4. Mod JSON

    Kekalkan output berstruktur dengan response_format untuk penguraian yang boleh dipercayai dalam aplikasi anda.

  5. Tiada Langganan

    Bayar hanya untuk apa yang anda gunakan dengan kredit prabayar yang tidak luput.

  6. Pembayaran Crypto

    Isi semula dengan USDT atau USDC dan dapatkan kredit bonus untuk jumlah yang lebih besar.

Panduan pemasangan

  1. Buat Akaun

    Log masuk dengan Google untuk menjana kunci API anda dengan serta-merta.

  2. Tambah Dana

    Isi semula dengan kripto untuk menerima baki pra-dibayar dan bonus anda.

  3. Mula Mengkod

    Kemas kini URL asas dan mula menghantar permintaan ke model uncensored.

Kes penggunaan

Chatbot NSFW

Bina agen perbualan tanpa sekatan yang mengendalikan kandungan dewasa tanpa penolakan tiba-tiba.

Penulisan Kreatif

Jana cerita panjang dengan pengekalan konteks penuh menggunakan tetingkap besar.

Pengekstrakan Data

Uraikan dokumen kompleks dengan mod JSON untuk output berprogram yang boleh dipercayai.

Alat Penyelidikan

Proses teks besar untuk analisis tanpa penapis kandungan yang menyekat topik niche.

Siapa Yang Membina Dengan Kami (Dan Siapa Yang Perlu Cari Di Tempat Lain)

Siapa Yang Membina Dengan Kami (Dan Siapa Yang Perlu Cari Di Tempat Lain)

Pembangun chatbot NSFW, pembantu pengkodan tanpa sensor, atau platform kandungan tanpa tapisan menggunakan API LLM murah ini.

  • Pasukan yang memerlukan tetingkap konteks 100k tanpa yuran langganan.
  • Projek yang memerlukan respons model tanpa sensor langsung untuk penggunaan dewasa yang sah.

Ia bukan untuk pasukan yang memerlukan penjanaan imej, sokongan audio, atau perutean vendor pelbagai.

Apa yang ditanya oleh pembangun mengenai API tanpa sensor (dan jawapan jujur kami)

Adakah anda menapis kandungan?

Kami menyediakan satu model tanpa sensor yang jarang menolak topik dewasa atau kontroversi yang sah. Hanya kandungan seksual kecil yang melibatkan kanak-kanak yang mencetuskan penolakan.

Adakah ini hanya proksi?

Tidak. Kami menjalankan pelayan kami sendiri, bukan proksi yang dialihkan. Ini memastikan ketersediaan yang konsisten dan privasi langsung untuk prompt anda.

Berapakah kos?

Token input berharga $0.15 per juta. Token output berharga $0.50 per juta. Anda hanya membayar untuk penggunaan sebenar, tanpa langganan bulanan diperlukan.

Harga gerbang AI untuk kes penggunaan dunia nyata

Kos API LLM tanpa sensor anda bergantung sepenuhnya pada isipadu token, bukan tier platform sewenang-wenangnya. Kami caj per juta token tanpa yuran gerbang tersembunyi.

Aplikasi Chatbot NSFW

Jana konteks tanpa had untuk perbualan dewasa tanpa penapis kandungan. Kos input ialah $0.15 per juta token manakala output berjalan pada $0.50 per juta token. Bayar hanya untuk apa yang anda sebenarnya gunakan.

Pembantu Pembangunan Kod Tanpa Sensor

Proses tetingkap 100,000 token untuk penjanaan kod kompleks. Tangani fail besar tanpa membayar untuk perutean yang tidak perlu. Hantar kod mentah ke hujung API langsung kami dengan cekap.

Pencuri Kandungan

Ekstrak teks daripada pelbagai sumber tanpa gangguan penolakan. Gunakan respons aliran untuk pemprosesan data masa nyata. Kekalkan infrastruktur anda agar mudah dan telus.

Kesilapan harga biasa dalam niche LLM tanpa sensor

Pembangun sering mengira kos secara salah dengan mengabaikan isipadu token output. LLM tanpa sensor kami mengenakan caj $0.15 bagi setiap 1M token input dan $0.50 bagi setiap 1M token output. Ramai menganggap kadar rata meliputi segalanya, tetapi penggunaan streaming dan mod JSON bertambah. Kami tidak mengenakan bayaran untuk kesilapan atau penolakan. Sentiasa jejak kiraan token sebenar anda. Ini memastikan bajet anda sepadan dengan penggunaan sebenar tanpa yuran tersembunyi.

Exact cost calculations: how much your prompts really cost

Exact cost calculations: how much your prompts really cost

Kos API tanpa sensor anda bergantung sepenuhnya pada isipadu token. Kami mengenakan caj $0.15 per 1M token input dan $0.50 per 1M token output. Perbualan 100K token dengan penggunaan input/output yang sama menelan kos hanya $35. Ralat tidak dikenakan sebarang caj. Kredit pra-bayar tidak luput. Anda hanya membayar untuk penggunaan sebenar.

Migrasi daripada OpenAI atau Grok dalam tiga langkah mudah

Migrasi daripada OpenAI atau Grok dalam tiga langkah mudah

Tukar URL asas dan kunci API anda untuk mula menggunakan model uncensored kami serta-merta.

  1. Jana kunci anda melalui Google atau e-mel di halaman pendaftaran kami.
  2. Kemas kini konfigurasi klien anda untuk menunjuk ke HTTPS://api.aigatewaypricing.com/v1.
  3. Hantar permintaan ke POST /v1/chat/completions menggunakan ID model "uncensored".

Tiada perubahan kod diperlukan untuk SDK serasi OpenAI yang standard.

FAQ

Berapakah harga AI gateway untuk model tanpa sensor?

Ia berharga $0.15 per 1M token input dan $0.50 per 1M token output. Ralat dan penolakan tidak menelan kos. Kredit prabayar tidak luput, dan tiada yuran langganan dikenakan ke atas penggunaan akaun anda.

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Bolehkah saya mengalirkan respons tanpa menyekat benang utama saya?

Ya. Endpoint menyokong penstriman melalui Acara Dihantar Pelayan. Anda menerima butiran penggunaan token dalam bahagian akhir, membolehkan anda memproses data secara masa nyata sambil mengekalkan latensi rendah untuk pengguna anda.

Adakah terdapat belanja minimum yang diperlukan untuk menggunakan API?

Tidak. Anda hanya membayar untuk apa yang anda gunakan. Baki pra-bayar menampung penggunaan, dan tiada langganan bulanan atau yuran tersembunyi. Mulakan dengan serendah $20 untuk pengisian semula piawai.

Apakah tetingkap konteks maksimum untuk permintaan?

Model ini menyokong 100,000 token untuk gabungan prompt dan penyelesaian. Anda boleh menjana sehingga 16,000 token setiap permintaan, atau 2,048 token jika anda tidak menentukan nilai max_tokens tersuai.

Adakah anda menggunakan prompt pengguna untuk melatih model anda?

Tidak. Prompt anda kekal peribadi dan tidak digunakan untuk latihan. Kami menjalankan model berat terbuka di pelayan kami sendiri, memastikan privasi langsung dan ketersediaan konsisten tanpa peralihan melalui vendor pihak ketiga.

Jana kunci API anda

Daftar, salin kunci, kemas kini URL asas. Semudah itu.